blog

راهنمای خرید ماگ

ماگ قهوه

بهره گیری از راهنمای خرید ماگ می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را جهت سفارش و خرید انواع ماگ در اختیار مشتریان این محصولات قرار دهد. در صورتی که شما هم قصد خرید ماگ برای رفع نیاز شخصی خود، هدیه دادن و … را دارید با توجه به این راهنمای خرید قادر خواهید بود محصولات مناسبی را برای تأمین مایحتاجتان از بازار تهیه کنید. در این فرصت یک سری نکات مهم در رابطه با انتخاب و خرید مدل‌های مختلف ماگ در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. برای آگاهی از این نکات با ادامه مطلب همراه ما باشید.

راهنمای خرید ماگ چه می‌گوید؟

راهنمای خرید ماگ انواع محصولات عرضه شده در بازار فروش ماگ را از جنبه‌ های مختلف مورد بررسی قرار داده و امکان خرید محصولات متناسب با نیازها را برای مشتریان فراهم می‌کند.

اگر بخواهیم به طور اختصاصی در خصوص هر نوع ماگ به شما راهنمایی بدهیم باید در خصوص هر نوع خاص از ماگ یک یا دو نکته اساسی را هدف قرار داده و از شما بخواهیم در هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع ماگ, ماگ چیست را مطالعه کنید

راهنمای خرید ماگ سرامیکی

در زمان خرید ماگ سرامیکی به کیفیت آبکاری ماگ توجه کنید و از خریدن ماگ‌هایی که ترک دارند خودداری کنید. همچنین هرچه ضخامت آبکاری ماگ سرامیکی کمتر باشد، ماگ ظرافت بیشتری دارد و زیباتر خواهد بود.

راهنمای خرید ماگ حرارتی

ماگ‌های حرارتی نوع جذابی از ماگ هستند که وقتی مایع گرم در آن‌ها نیست یک طرح اغلب تیره دارند و پس از آن که مایع گرم داخل آن‌ها ریخته شد به تدریج تصویر روی آن‌ها تغییر می‌کند.

از جدیدترین مدلهای ماگ عروسکی دیدن کنید

بهترین راهنمای خرید ماگ حرارتی این است که چنین محصولی را از فروشگاه‌ های معتبر خریداری کنید. چون خریدن ماگ حرارتی بی کیفیت ذوق شما را برای دیدن طرح حرارتی یا هدیه دادن ماگ به دیگران کور خواهد کرد.

راهنمای خرید ماگ فلاسکی

مهم‌ترین مورد در راهنمای خرید ماگ فلاسکی این است که کیفیت جداره داخلی ماگ نسبت به ظاهر و طرح بیرونی اولویت بیشتری دارد. چون قرار است مایعات در این ماگ به مدت طولانی‌تری گرم بمانند بنابراین اگر ماگی پیدا کردید که جنس داخل آن بهتر از بیرون آن بود و مطمئن شدید که این جنس آنقدر خوب است که مایع درون ماگ طعم نمی‌گیرد، حتماً آن را خریداری کنید.

نکات مهم در هنگام خرید انواع ماگ

برخی از مهم‌ترین نکات مرتبط با انتخاب و خرید انواع گوناگون ماگ عبارت‌اند از:

 • به جنس ماگ توجه داشته باشید.

جنس محصول از جمله مهم‌ترین مواردی است که هنگام خرید مدل‌های مختلف ماگ باید از سوی مشتریان مورد توجه قرار گیرد. خوب است بدانید مدل‌های متنوع ماگ که امروزه در بازار به فروش می‌رسند از چهار نوع ماده اولیه تولید می‌شوند. مواد اولیه به کار رفته برای تولید ماگ‌ها شامل سرامیک، پلاستیک، شیشه و استیل هستند.

شما بر اساس نیازی که به خرید ماگ دارید و با توجه به راهنمای خرید ماگ قهوه یا چای می‌توانید محصولات مختلفی را برای رفع نیازتان از بازار سفارش دهید. به طور مثال اگر شما تصمیم به خرید ماگ برای استفاده از آن در منزل و محیط کار خود را داشته باشید انتخاب و سفارش مدل‌هایی از انواع ماگ سرامیکی یا شیشه‌ای به شما پیشنهاد می‌شود. همچنین اگر نیاز داشته باشید محصولی را برای استفاده در زمان سفر خریداری کنید بهتر است انواع ماگ‌های ساخته شده از جنس استیل را برای خرید انتخاب نمایید.

 • اندازه و گنجایش ماگ را مورد بررسی قرار دهید.

این مسئله که شما تمایل دارید اندازه و گنجایش ماگ مورد استفاده‌تان چقدر باشد یک موضوع کاملاً شخصی به شمار می‌رود. راهنمای خرید ماگ می‌گوید هنگام انتخاب و سفارش محصول باید به نیاز خود به خوبی توجه کنید.

حتما بخوانید:
ماگ چیست؟ انواع ماگ و هرآنچه که درباره ماگ باید دانست!

بر این اساس اگر جزو آن دسته از کسانی هستید که مقادیر زیادی از انواع نوشیدنی‌ها از قبیل چای، قهوه و … را در طول شبانه روز مورد مصرف قرار می‌دهند بالطبع نیازمند خرید انواع ماگ‌های بزرگ خواهید بود. در مقابل اگر میزان مصرف مایعات شما کم باشد بهتر است به فکر سفارش انواع ماگ در ابعاد کوچک‌تر باشید.

 • ماگ دسته دار می‌خواهید یا بدون دسته؟

یکی از نکاتی که راهنمای خرید انواع ماگ جهت خرید محصولات مناسب به آنها اشاره دارد توجه به دسته دار یا بدون دسته بودن ماگ‌هایی است که برای خرید انتخاب می‌شوند. مشتریان با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود امکان انتخاب انواع ماگ‌ دسته دار یا بدون دسته را دارند.

در حال حاضر بسیاری از مشتریان ترجیح می‌دهند انواع ماگ‌های دسته دار را برای رفع نیاز خود از بازار تهیه کنند. استفاده از چنین محصولاتی برای مصرف کنندگان با سهولت زیادی همراه است. ماگ‌های دسته دار را می‌توان به راحتی در دست گرفت و از طعم دلپذیر انواع نوشیدنی‌ های موجود در داخل آنها لذت برد. همچنین در صورتی که نیاز به جا به جایی ماگ وجود داشته باشد دسته دار بودن آن می‌تواند کار شما را بسیار آسان کند.

 • به طراحی ظاهری ماگ دقت کنید.

توجه به طراحی ظاهری محصولات از جمله نکات دیگری است که توسط راهنمای خرید ماگ مطرح می‌شود. زمانی که انواع مدل‌های ماگ را جهت خرید محصول مشاهده کرده و مورد مقایسه قرار می‌دهید باید به این ویژگی توجه زیادی داشته باشید. در نهایت شما بر حسب علایق شخصی خود می‌توانید انواع ماگ را برای خرید انتخاب کنید.

در همین رابطه لازم است بدانید ماگ‌‌هایی که از جنس سرامیک هستند اشکال و طرح‌های بسیار زیادی را به خود اختصاص می‌دهند. در مقابل محصولات ساخته شده از استیل و شیشه به لحاظ برخورداری از تنوع ظاهری و رنگ بندی در رده‌های پایین‌تری قرار می‌گیرند.

 • ماگ درب دار یا بدون درب؟

بر اساس راهنمای خرید ماگ توصیه می‌شود مدل‌هایی از ماگ را از بازار سفارش دهید که دارای در باشند. باید یادآور شد تولیدکنندگان ماگ اصولاً در ساخت محصولات خود به این نکته مهم توجه دارند که ماگ‌ها توانایی حفظ دمای مایعاتی که در داخل آنها ریخته می‌شود را داشته باشند. با این وجود متقاضیان خرید انواع ماگ بهتر است مدل‌هایی از ماگ را خریداری کنند که به صورت دردار تولید شده‌اند. وجود این ویژگی مثبت در محصولات موجب می‌شود نوشیدنی‌هایی که در ماگ‌های درب دار مورد مصرف قرار می‌گیرند برای مدت طولانی‌تری گرمای خود را حفظ کنند. علاوه بر این در صورتی که به هر دلیل ماگ بر روی زمین بیفتد نوشیدنی موجود در داخل آن در محیط پخش نمی‌شود.

شما نیز می‌توانید از این مزیت قابل توجه بهره‌مند شده و مدل‌های زیبا و جذابی از انواع ماگ دردار را برای تأمین نیاز خود از مرکز فروش ماگ خریداری کنید.

 • به دنبال محصولاتی باشید که به آسانی قابل شستشو باشند.

همان طور که می‌دانید تمیز و پاکیزه بودن ماگی که توسط شما مورد استفاده قرار می‌گیرد بر سلامتی بدنتان تأثیر زیادی می‌گذارد. به همین جهت لازم است محصولاتی را برای خرید در نظر بگیرید که بتوان آنها را به نحوی مطلوب و به آسانی شستشو داده و تمیز کرد.

حتما بخوانید:
پلی استر چیست؟ + کاربرد های پلی استر

اگر می‌خواهید با توجه به راهنمای خرید ماگ محصولات مناسبی را برای تأمین مایحتاج خود خریداری کنید پیشنهاد می‌شود مدل‌هایی را انتخاب کنید که شستشوی آنها ساده و آسان است. به این منظور ‌باید محصولات گوناگونی را که در بازار عرضه شده است مورد بررسی دقیق قرار دهید. پس از این که با انواع ماگ‌ های موجود در بازار آشنا شدید این امکان را در اختیار خواهید داشت که انواع ماگ با قابلیت شستشوی آسان را از مراکز عرضه کننده این محصولات تهیه کنید.

در خصوص ماگ‌های عروسکی این نکته بسیار حائز اهمیت است که اجزای مختلف ماگ منتخب شما باید به طور کامل قابل شستشو باشد. پس قبل از آن که مجذوب طرح عروسکی روی ماگ شوید به یاد این راهنمای خرید ماگ عروسکی بیفتید و ماگی بخرید که طرح روی آن محدودیتی در موضوع شستشو ایجاد نکند.

 • قیمت انواع ماگ موجود در بازار را بررسی و با یکدیگر مقایسه کنید.

مدل‌های گوناگونی از انواع ماگ در بازار به فروش می‌رسد که با قیمت‌های مختلفی قابل خرید و فروش هستند. برخی از آنها دارای قیمت‌های پایین‌تری بوده و در مقابل برخی از مدل‌های ماگ قیمت‌های بالایی را به خود اختصاص داده‌اند. شما به عنوان یکی از متقاضیان خرید ماگ می‌توانید با توجه به توان مالی و نیازمندی‌های خود انواع ماگ را از مراکز فروش آن بخرید.

عوامل مختلفی وجود دارد که تعیین کننده میزان قیمت مدل‌های گوناگون ماگ هستند. از جمله عوامل مؤثر بر قیمت خرید انواع ماگ باید به مواردی همچون جنس، اندازه، شکل ظاهری، برند شرکت تولیدکننده ماگ و … اشاره نمود. بر این اساس ماگ‌ها با توجه به ویژگی‌های مختلفی که در آنها به چشم می‌خورد دارای قیمت‌های گوناگونی هستند.

ماگ عروسکی فیمو مدل 9786

ماگ عروسکی فیمو مدل 9786

 • عروسک روی ماگ از جنس خمیر فیمو المان
 • جنس ماگ : سرامیکی میباشد.
 • داخل ماکرویو قرار ندهید
 • شستشو با آب گرم و ابر و  کف

برای دیدن ماگ قهوه وارد لینک زیر شوید

ماگ عروسکی درب دار فیمو مدل 9773

ماگ درب دار عروسکی فیمو

عروسک روی ماگ دست ساز

 • همراه با قاشق استیل
 • جنس ماگ : سرامیک
 • جنس عروسک : خمیر فیمو آلمانی

از جدیدترین مدل های ماگ عروسکی دیدن کنید

چرا باید به جای لیوان ماگ بخریم؟

پرسش‌های بسیاری ممکن است در رابطه با خرید ماگ در ذهن مشتریان پدید آید که با مورد ملاحظه قرار دادن راهنمای تهیه ماگ می‌توان پاسخ‌های مناسبی را برای آنها ارائه کرد. از جمله سؤالاتی که امکان دارد شما هم تابه‌حال از خود پرسیده باشید این است که چه لزومی دارد به جای استفاده از لیوان به فکر خرید ماگ باشیم؟ راهنمای خرید ماگ قادر است پاسخ این سؤال را به راحتی در اختیار شما قرار دهد.

توجه داشته باشید که تصمیم گیری در رابطه با خرید لیوان و ماگ بستگی به شما دارد. با این حال اگر جزو افرادی هستید که به مصرف انواع نوشیدنی‌های گرم مانند قهوه، نسکافه و … بسیار علاقه دارند، راهنمای خرید ماگ به شما توصیه می‌کند انواع مدل‌های ماگ که دارای در و قاشق هستند را برای تأمین نیاز خود از بازار سفارش دهید.

حتما بخوانید:
تاریخچه قاب عکس و انواع مختلف قاب عکس

بدیهی است شما هنگام استفاده از ماگ‌های قاشق دار می‌توانید به راحتی انواع نوشیدنی‌های موجود در داخل ماگ خود را هم زده و مورد مصرف قرار دهید. از سوی دیگر دردار بودن ماگ‌ها نیز جزو ویژگی‌های ارزشمند این محصولات به شمار می‌رود. زمانی که یک مدل زیبا از ماگ دردار را طبق توصیه راهنمای خرید ماگ خریداری می‌کنید این امکان برایتان مهیا می‌شود که هر زمان تمایل داشتید درب ماگ را بر روی آن قرار دهید. این مسئله زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود که نیاز داشته باشید نوشیدنی خود را به مدت طولانی‌تری در داخل ماگ نگهداری کنید. در چنین حالتی به کمک یک ماگ دردار مناسب می‌توانید به راحتی نوشیدنی خود را از ورود هر گونه آلودگی، گردوخاک و … حفظ کنید.

آنچه در این مطلب خواندید گزیده‌ای از بهترین نکات یا راهنمای خرید ماگ حرارتی، راهنمای خرید ماگ عروسکی، راهنمای خرید ماگ سرامیکی و انواع دیگر ماگ بود.

 

با توجه به مواردی که مطابق با راهنمای خرید ماگ قهوه یا چای بیان شد سفارش و تهیه انواع ماگ می‌تواند مزایای قابل توجهی را برای مشتریان در بر داشته باشد. به همین جهت امروزه خرید انواع ماگ در مدل‌های گوناگون و طرح‌های زیبا و پرطرف‌دار مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد.

 

پاسخ به چند سوال در مورد راهنمای خرید ماگ

سوال: ماگی که خریدم بعد از چند بار استفاده رنگ ماگ ترک ترک شده. چرا؟

پاسخ: ماگی که شما خرید کردید سرامیکی است و رنگ روی ماگ لعابی است و 100% کیفیت لعاب روی ماگ خوب نیست و در هنگام نوشیدن نوشیدنی گرم ترک ترک شده. اعاب روی ماگ اگر کیفیت خوبی داشته باشد این مشکل پیش نمی آید.

سوال: ماگ دسته دار بهتر است یا ماگ بدون دسته؟

پاسخ: ماگ بیشتر برای نوشیدن مایعات گرم استفاده می شود بنابراین ماگ دسته دار مناسبتر است برای نوشیدن مایعات گرم مثل قهوه و نسکافه

سوال: روی ماگ عروسکی که خریدم نوشته داخل ماکروویو یا فر قرار ندهید. چرا؟

پاسخ: بیشتر ماگ های عروسکی, عروسک روی ماگ از خمیری به نام فیمو ساخته میشود این خمیر بر اثر حرارت بسیار زیاد و اشعه های داخل واکروویو خرد میشود ولی استفاده از برای نوشیدن مایعات گرم اصلا مشکلی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *